O Nas

Jesteśmy firma rodzinną. Działamy na rynku od 2002 r.

Najpierw była to sprzedaż na straganach i targowiskach , w miarę rozwoju firmy prowadziliśmy sprzedaż detaliczną, żeby w końcu w 2014 roku rozpocząć sprzedaż internetową i hurtową.

Stale współpracujemy z wiodącymi producentami artykułów tekstylnych zarówno w kraju jak i za granicą , dlatego nasza oferta jest ciągle uaktualniana i atrakcyjna cenowo.

Aby wyjść na przeciw naszym klientom w  roku 2016 zaczęliśmy  sami importować  towary, dzięki czemu staliśmy się  jeszcze  bardziej konkurencyjni.

Sklep internetowy ePosciele powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jakie dają zakupy on-line,  Sklep  oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu.

Staramy się aby nasza oferta była na tyle szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i trafiła w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszą główną dewizą jest wysoka jakość produktów i 100% zadowolenie klientów!

Każdy klient jest u nas traktowany z wyjątkową troską. Zapewniamy profesjonalną obsługę, oraz szybką wysyłkę.

Oferujemy Państwu kompleksowość asortymentu. Ciągle uzupełniamy nasz sklep w nowe produkty, mając na uwadze zadowolenie klienta.


Firma ePosciele  prowadzi też sprzedaż hurtową.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty hurtowej, prosimy o kontakt:

tel. 695 022 262

e-mail: biuro@eposciele.com.pl

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu.

Zespół eposciele.com.pl

Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017

Zakaz kopiowania zdjeć oraz opisów zawartych w serwisie

Wsparcie opencart.com.pl