Dla hoteli

Pościel hotelowa musi spełnić szczególnie wysokie wymagania w zakresie wytrzymałości i prezencji. Przeznaczona do bardzo intensywnego użytkowania powinna cechować się odpornością na zabrudzenia i nieskazitelnym wyglądem nawet po wielu praniach. Znajdująca się w naszej ofercie pościel hotelowa biała została uszyta z tkaniny zapewniającej klientom ośrodków wypoczynkowych maksymalny komfort podczas snu i pozytywne wrażenia estetyczne.

Proponujemy komplety pościeli hotelowej, w skład których wchodzi poszwa na poduszkę 70x80cm oraz poszwa na kołdrę w różnych rozmiarach odpowiadających potrzebom danego obiektu. Wszystkie zestawy charakteryzują się najwyższymi parametrami estetyczno-użytkowymi, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. Na szczególną uwagę zasługuje pościel hotelowa adamaszek wyprodukowana z tkaniny o specjalnym splocie tworzącym klasyczny wzór w pionowe połyskujące pasy, dający efekt luksusu i elegancji.

Oferowane w naszym sklepie komplety białej pościeli hotelowej są przyjaznymi dla człowieka i ekologicznymi produktami spełniającymi najwyższe standardy obowiązujące w branży hotelarskiej. Pościel hotelowa z adamaszku sprawi, że każdy korzystający z niej obiekt turystyczny zyska pozytywny wizerunek i prestiż, a jego goście będą mieli zapewniony komfortowy nocleg. Każdy zestaw pościeli hotelowej można prać w temperaturze 95oC, co umożliwia perfekcyjną dezynfekcję bez negatywnego wpływu na stan i estetykę produktu.


Pościel hotelowa w pasy 200x220 Adamaszek szara
Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
Logo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017

Zakaz kopiowania zdjeć oraz opisów zawartych w serwisie

Wsparcie opencart.com.pl